Юрій Крикунов: оголошений набір на безкоштовні курси програмування для дітей з інвалідністю

Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю столиці (що підпорядковується Департаменту соціальної політики КМДА) розпочинає набір на безкоштовні курси професійної орієнтації з комп'ютерного програмування для дітей з інвалідністю. Про це повідомляє директор Департаменту Юрій Крикунов.

«Професія програміста у сучасному світі є надпопулярною та перспективною, адже вона забезпечує високий дохід та можливість працевлаштування у провідних компаніях світу, таких як Microsoft, Google, Apple, Oracle», – коментує Юрій Крикунов.

Навчання складається з:

 базового курсу “Основи програмування” — термін навчання 3 тижні. Заняття відбуваються двічі на тиждень тривалістю по 3 години;

 та основного курсу “Методики та напрямки програмування” – термін навчання 6 місяців за індивідуальними програмами.

Початок навчання — середина квітня 2017 р. (поки не сформуються групи). Юрій Крикунов також наголошує: «Щоб записатися на курси дитина повинна досягнути віку 13-18 років, бути зареєстрованою та проживати у Києві».

Вимоги до дитини: повністю збережена розумова діяльність, рухова діяльність рук, збережений зір та слух, або незначні їх відхилення, здатність до самообслуговування.

Для запису на курси необхідно заповнити гул-форму:

https://docs.google.com/…/1YgGDdD2Jotz0zJm3itwf7O_33GC…/edit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *