Юрій Крікунов підбив підсумки 2017 року

Про це повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ з посиланням на сторінку політика у Фейсбуці:

Підбиваючи підсумки 2017-ого року, хочу звернути увагу на те, що завдяки вжитим спільним заходам протягом минулого року 76 столичних підприємств у повному обсязі погасили заборгованість на загальну суму 28,5 млн грн. Зокрема про це йшлося на засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

Не зважаючи на те, що станом на 1 січня загальний обсяг боргу в столиці становить 98,0 млн грн., прослідковується позитивна тенденція у скороченні даної суми. Так, протягом січня 2018 року, підприємствами-боржниками вже виплачено майже 7 млн грн заборгованої заробітної плати (за листопад 2017 року та попередні періоди).

Крім того, повідомляю, що у Києві відсутня заборгованість із виплати заробітної плати в бюджетних установах, які фінансуються містом.

Також сьогодні відбулося засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населенн, на якому було заслухано керівників (представників) 14 підприємств щодо причин низького рівня розміру середньої заробітної плати.
За результатами цього засідання присутнім надані рекомендації щодо поступового підвищення рівня заробітної плати в межах фінансових можливостей до розміру середньої заробітної плати по м. Києву у відповідній галузі.

Продовжуємо роботу у зазначеному напрямку!