Юрій Крикунов: священна пам’ять Перемоги – запорука нашої сили

До Дня пам’яті й примирення та 72-ої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні депутат Київради Юрій Крикунов 8 травня організував для мешканців 78-го виборчого округу міні-концерт та частування польовою кашею, про це пише Столичний Сайт.

«Цей день ще раз нагадав нам про священну пам’ять та глибоку повагу до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни та у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села. Ця пам’ять робить нас сильнішими», – наголошує Юрій Крикунов.

Присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув у Другій Світовій війні та всіх інших війнах, де українці боролись за свободу та цілісність країни.

Діти розповідали про героїчні вчинки своїх батьків, які загинули вже за нашого часу, відстоюючи кордони держави на сході. Також маленькі учасники свята розповідали патріотичні вірші про Україну, кожен другий малював на асфальті державний прапор, а деякі навіть співали пісні “Засвіт встали козаченьки”, “У солдата выходной”, “Катюша”.

«Такі заходи вкрай потрібні для людей поважного віку. Адже головне для них – увага та позитивні емоції. Адже після частувань польовою кашею та чаєм присутні ще й пустились у танок. Бабусі й дідусі молоділи на очах! Вони наче забували про всі недуги і своїм запалом показували приклад молодшому поколінню!», – зауважив Юрій Крикунов.