Юрій Крикунов: в столиці буде створений комунальний заклад, який піклуватиметься про незрячих

Ще один крок до утворення Київського центру незрячих. У міській владі розпочали активне обговорення з громадськістю концепції майбутнього комунального реабілітаційного закладу. Основні питання:

яким має бути цей Центр;

які напрямки реабілітації слід включити в його діяльність;

Хто має здійснювати реабілітацію;

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

Перша зустріч уже відбулася. В обговоренні взяли реабілітологи, представники профільних громадських організацій, науковці. Як наголошують організатори зустрічі та директор Депаратменту соціальної політики Юрій Крикунов – сьогодні вкрай важливо почути громадськість та експертів, адже саме вони допоможуть визначити структурну складову майбутнього Центру та окреслити вектор роботи у його створенні. «Ми почули низку корисних порад, які використаємо в процесі реалізації проекту. Але головне – ми побачили зацікавленість громадськості в процесі створення Центру. Багато учасників конференції виявили бажання увійти в склад робочої групи та поділитись своїми напрацюваннями»,  – коментує  Юрій Крикунов.

Наприклад, засновниця інтерактивного музею у темряві «Третя після опівночі» запропонувала використати ресурси музею для реабілітації тих осіб, чиї близькі втратили зір. А громадська організація «Відкритий світ» готова поділитись власним старт-апом у ІТ-сфері.

За результатами конференції буде створено декілька робочих підгруп, які займатимуться різними напрямками.

«Я сподіваюсь, що така співпраця буде плідною та за 2-3 тижні ми опублікуємо наші перші напрацювання», – узагальнив Юрій Крикунов.