За сприяння голови РДА у Хотові встановлено два нових дитячих майданчики

Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова відвідала Хотів з робочим візитом 21 липня. У селі за кошти районного бюджету за пропозицією РДА були встановлені два сучасних дитячих майданчики.

Повідомляє сайт СВЯТОШИНО СЬОГОДНІ.
Разом оглянули обидва майданчики, один із яких розташували у зоні відпочинку біля озера Круглик.
«Дуже задоволена тим, як розташовані майданчики, а також вдало підібраними елементами. Приємно бачити, що діткам та їх батькам подобається. Потрібно сьогодні зацікавити дітей, щоб вони гралися на вулиці разом, надавали перевагу живому спілкуванню, а не лише сиділи за комп’ютерами, планшетами і телефонами», – прокоментувала Мирослава Смірнова.
Також вона додала, що важливо, щоб люди самі дивилися за порядком і чистотою, бо часто доводиться прибирати за них сміття (пляшки від пива, окурки тощо), яке вони лишають в місцях громадського відпочинку.
Що ж до самих майданчиків, як розповів сільський голова Микола Безпечний, намагалися підібрати багатофункціональні елементи, наприклад, плетені піраміди виготовляли на замовлення, граючись дітлахи можуть розвивати дрібну моторику рук та тренувати м’язи. Він подякував райдержадміністрації та райраді за злагоджену роботу задля розвитку місцевих громад.