Заради коханої киянин скоїв пограбування

Дільничні офіцери поліції знайшли і затримали підлітка із оберемком квітів вартістю майже 3200 гривень. Розслідується кримінальне провадження, про це пише Столичний Сайт з посиланням на поліцію Києва.

Подія сталася у підземному переході біля станції метрополітену «Нивки». Дочекавшись, поки продавці відволіклися, молодик вихопив із вази оберемок троянд і побіг геть. На крики потерпілих про допомогу прибігли дільничні офіцери поліції, які знаходилися неподалік.

Старший дільничний офіцер поліції Шевченківського управління поліції Олександр Антоненко розповідає:

«Потерпілі повідомили обставини, а також прикмети зловмисника і напрямок, у якому він побіг. Ми з дільничним Сергієм Карпенко добре знаємо територію обслуговування і відразу зрозуміли, де можна відшукати молодика. Поспішили дворами напереріз і побачили хлопця із букетом троянд, який підходив за зовнішніми ознаками. Його й доставили до управління поліції».

За заявою потерпілих слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. У присутності своїх рідних підліток зізнався у скоєному та розповів, що взяв квіти, аби подарувати своїй подрузі. Речові докази – 76 троянд вартістю майже 3200 гривень, вилучені та повернуті власникам.

Вирішується питання щодо оголошення підозри 15-річному уродженцю Вінниці у скоєнні грабунку. На цей час він відпущений додому під особисте зобов’язання.

Джерело: Столичний Сайт