Затриманий у столичному магазині злодій намагався вкоротити собі віку

У Печерському районі Києва чоловік викрав дві пари взуття. Злодія впіймали на місці злочину. Раніше судимий чоловік розуміючи, що знову потрапить до в’язниці, намагався порізати собі вени на очах у співробітників магазину та поліції.

До одного з магазинів, що у центральній частині столиці, зайшов покупець, деякий час походив між рядами полиць із товаром. Коли він виходив із приміщення, спрацювала сигналізація на неоплачений винос товару. Працівники охорони закладу зупинили його і виявили у нього дві пари жіночого взуття, які він заховав під верхній одяг. Після цього чоловік повернувся у магазин і кинув товар на полиці, заявивши, що нічого не крав.

Однак на записах камер відеоспостереження чітко зафіксовано дії зловмисника. Тож охорона зателефонувала дільничному інспекторові поліції і повідомила про те, що сталося.

Затриманий – 35-річний киянин – раніше вже був неодноразово судимий. Тому, коли він почув, що дільничний викликав на місце події слідчо-оперативну групу поліції, заявив, що до в’язниці більше не піде. Після цього відійшов на кілька метрів, дістав із куртки ніж і кілька разів полоснув себе по зап’ястю руки. Поліцейський разом із охороною відібрали у нього ніж і викликали лікарів.

Чоловікові надали необхідну допомогу і, впевнившись, що його життю нічого не загрожує, відправили до Печерського управління поліції. Однак там під час спілкування з правоохоронцями затриманий знову заявив, що погано почувається. У лікарні його вдруге обстежили – і передали правоохоронцям.

В управлінні поліції встановлено, що на момент здійснення крадіжки в магазині, затриманий перебував у розшуку в Солом’янському районі за аналогічні злочини та збут наркотичних речовин.

Наразі зловмисник перебуває під арештом. За скоєння низки злочинів йому загрожує до восьми років позбавлення волі.