Завершено І етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»

У Святошинському районі проведено І етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Святошинського району, пише СВЯТОШИНО СЬОГОДНІ з посиланням на Святошинську РДА.

Цьогоріч у заході взяли участь більше 100 вихованців п’яти шкіл району: ліцею «ЕКО» № 198, СЗШ № 288, СЗШ № 215, СЗШ № 297, СЗШ № 223 та команд Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник»: «Дикі бджоли», «Борщагівські гайдамаки», «Рій «Десантник» та «Козацько- кадетський клас».

Урочисту частину змагань традиційно відкрив Державний гімн України та підняття Державного прапору України головою Всеукраїнської спілки воїнів АТО Ткалічем Тарасом та представником команди переможця минулого року СЗШ № 288.

Привітання до учасників змагань висловила в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Святошинської РДА Коваленко І.І, побажавши усім перемоги та мирного неба над головою.

Хвилиною мовчання учасники та гості вшанували усіх загиблих під час Другої світової війни та в зоні проведення АТО на Сході України.

На заході були присутні почесні гості: голова Святошинської спілки воїнів АТО, вихованець Центру «Десантник» Євген Кривобок з побратимами, учасник АТО, полковник запасу Михайло Михайлов, воїн АТО, сержант Сергій Якушенко.

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» складалась з восьми етапів, кожний з яких вимагав від учасників не тільки мужності, сили та витривалості, а й кмітливості та інтелекту.

Стройова підготовка, смуга перешкод, стрільба з АКМ, «Рятівник», краєзнавчі квести – все це здолали учасники змагання. На останніх ігрових етапах хлопці змагалися у перетягуванні линви, а дівчата у вправності приготування козацьких страв.

За результатами дитячо-юнацької військово-патріотична гри «Джура» – 2017, перше місце, вже четвертий рік поспіль, виборола команда середньої загальноосвітньої школи № 288 під керівництвом педагога-підполковника Дишленко В.Л.

Почесне друге місце отримала команда Центру «Десантник» «Рій Десантник» під керівництвом педагога Чекменьова А.В., а третє посіла команда ліцею «ЕКО» № 198 під керівництвом викладача Кирсенко Л.В.

Наприкінці заходу учасники гри та гості заходу мали змогу покуштувати справжній козацький куліш.

Вітаємо переможців і усіх учасників гри, які з гідністю та честю показали себе у змаганнях та в черговий раз довели, що наша молодь знаходиться на вірному шляху розвитку майбутнього нашої держави.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро