“Заєць” проти контролера: У столичному автобусі сталася бійка

Невідомий чоловік навідріз відмовився сплачувати штраф, ображав та погрожував працівникам силовими діями, а потім розбив контролеру обличчя.

Під час перевірки білетів на автобусній зупинці “Залізнична станція “Дарниця” невідомий вчинив замах на контролера. Про це повідомляють у Facebook “Київпастрансу”, передає СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

Під час звичайної перевірки пасажирів на наявність проїзних квитків працівники “Київпастрансу” запитали, чи є у незнайомця квиток, на що отримали грубу відповідь і явне незадоволення чоловіка. Далі, як повідомляє “Київпастранс”, контролери ввічливо попросили людину сплатити штраф за безквитковий проїзд. Невідомий чоловік навідріз відмовився сплачувати штраф, ображав та погрожував працівникам силовими діями, мовляв, “давай вийдемо розберемося, поговоримо як мужики”.

“В Луганске хочется застрелиться”, – донька пропагандиста “ЛНР” (ВІДЕО)

На наступній зупинці контролери вийшли разом з чоловіком і прохали його бути совісним та знову ж таки сплатити штраф за безквитковий проїзд. Однак, вчергове отримали образливі слова та намагання чоловіка застосувати силу, після чого так званий «заєць» втік. Як тільки, працівники КП зайшли в рухому одиницю, чоловік миттю повернувся на місце втечі та вчинив напад на одного із контролерів, розбивши йому обличчя. Потім правопорушник безслідно зник.