Жителі та гості смт Макарів вітали ветеранів Другої світової війни

9 травня жителі та гості смт Макарів вітали на мітингу з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні своїх визволителів — учасників війни, учасників бойових дій, які неспішною ходою пройшли по головній вулиці селища разом з дітьми війни, ветеранами праці, людьми, які знають, що таке війна не з історичної літератури, чи розповідей, а самі є очевидцями трагічних подій 1941-1945 років та учнями Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів природничо-математичний ліцей”. Колону очолили прапороносна група офіцерів Макарівського районного військового комісаріату, старшокласників ліцею та головні герої свята – ветерани війни, учасники бойових дій – В. Янковський, М. Коваленко, В. Міщенко та М. Петрушенко,  пише МАКАРІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Київську ОДА.

Зі словами вдячності та пошани звернулися до ветеранів голова Макарівської райдержадміністрації Т. Семенова, Макарівський селищний голова В. Токар, помічник-консультант народного депутата України Р. Сольвара — Л. Бурдик, почесний голова Макарівської районної організації ветеранів України В. Янковський та т. в. о. військового комісара С. Єфремов.

У ході мітингу була оголошення хвилина мовчання за загиблими та померлими визволителями. Учасники мітингу поклали квіти до Стелли загиблим та пропавшим безвісті воїнам-односельчанам, пам’ятника “Невідомому солдату” та пам’ятної Стелли на честь воїнів-інтернаціоналістів.

З пісенними привітаннями виступили учасники дитячого колективу “Акварелі” районного Будинку культури та народний аматорський фольклорний колектив “Чебреці”.

По завершенню урочистого мітингу ветерани війни, ветерани праці, діти-війни були запрошені на спілкування та святковий обід з солдатською кашею, на площу біля кіноконцертного залу “Ольвія”.

На площі також всі бажаючі мали можливість відпочити, прослухавши концерт у виконанні чоловічого гурту “Козацькі джерела”, скуштувати солдатську кашу та чай з польової кухні, а також ознайомитися з виставкою-експозицією історичних документів, підготовлених кандидатом історичних наук, директором районного історико-краєзнавчого музею В. Ґедзем.

Джерело: МАКАРІВ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро