Знову обговорили проблеми ремонту та утримання доріг у районі

Для оперативного реагування щодо резонансної події у Фастівському районі – безстрокової протестної акції місцевого населення в селі Мала Снітинка у зв’язку з руйнуванням дороги і розташованих поблизу узбіч будівель внаслідок курсування  великовагового  автотранспорту – у Фастівській районній державній адміністрації проведена оперативна розширена нарада за участі першого заступника голови адміністрації Лариси Скрипак, голови районної ради Геннадія Сиваненка, заступників голів РДА та райради Юрія Волкова і Володимира Куценка, Малоснітинського сільського голови Віктора Литвина і Дорогинського сільського голови Олексія Андрійченка, депутата Київської обласної ради Олександра Волинця, помічників народного депутата України Р.Сольвара Андрія Січки та Світлани Майдебури, керівників ряду підрозділів РДА, представників територіальних громад, підприємств, організацій-перевізників, про це пише сайт Фастів Сьогодні з посиланням на Фастівську РДА.

Всебічно обговорено причини і наслідки спровокованої акції, внесено пропозиції щодо врегулювання протиріч з врахуванням потреб населення, зі збереженням виробничої діяльності гранкар’єру, з визначенням термінів ровз’язання проблеми та відповідальних осіб.

Погоджено підписати меморандум щодо спільних дій районної і сільської влади, керівництва Кощіївського гранкар’єру до того часу, коли буде збудована об’їзна дорога в обхід населених пунктів, територією яких на разі курсує автотранспорт (у т.ч. – від гранкар’єру), навантажений понад встановлену законодавством норму.

Вислухавши позицію педставників громад, перевізників та Кощіївського гранкар’єру, депутат обласної ради Олександр Волинець однозначно підтримав потребу будівництва нової дороги (до речі, зараз розробляється проект, а питання вивчалося близько двох років) та констатував необхідність більш якісного ремонту  та утримання діючої дороги. Свою підтримку висловив і помічник народного депутата Р.Сольвара Андрій Січка, який інформував про готовність нардепа  здійснювати пошук коштів на будівництво нової дороги та розв’язання інших соціально важливих питань.

Перший заступник голови РДА Лариса Скрипак, голова районної ради Геннадій Сиваненко як посадовці районної влади звернулись до присутніх з проханням спільного пошуку шляхів усунення проблеми та покращення життя людей на територіях видобутку граніту і перевезення продукції гранкар’єру дорогами сіл Малоснітинської і Дорогинської сільських рад та частово міста Фастів.

Керівництво району дослухалось до головних вимог протестувальнів, а саме:

1. Ремонт проїзних доріг.
2. Обмеження руху вантажівок у нічний час.
3. Дотримання вагових нормативів для цього типу доріг (не більше 24 тонн).
4. І основне: Невідкладне будівництво об’їзної дороги довкола населених пунктів (села Мала Снітинка, Дорогинка, Кощіївка) з виходом на державні траси.

Джерело: Фастів Сьогодні.

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро